Menu

Náš tým

Jsme parta nadšenců do interiéru. Každý dělá to, co umí nejlépe, a dohromady tvoříme sehraný tým těšící se z výsledků své spolupráce. Nedílnou součástí úspěchu je ověřený postup práce, který jsme vytvořili na základě našich zkušeností a ve kterém schvalujete důležité dílčí výstupy. Při realizacích bytových i komerčních interiérů dále spolupracujeme s praxí ověřenými řemeslníky, stavebníky, výrobci a dodavateli nábytku či dalších zařizovacích prvků.

 

Ing. Martin Hradec

Hlavní interiérový a bytový architekt, zakladatel a majitel společnosti ININT 
Ing. Martin Hradec

Interiérům se věnuji již několik let. Na své praktické i teoretické znalosti z oblasti výroby i restaurování nábytku a z oblasti technologií a materiálů jsem navázal studiem designu interiéru a nábytku. V té době jsem měl tu čest setkat se s významnými českými architekty a učit se od nich.

Mou doménou jsou „špeky“ a vychytávky v řešení prostoru, které nemusí být na první pohled zřejmé, jejich uživatelům však zpříjemňují a ulehčují každodenní život. Realizuji se ve víceúčelových prostorách, kde je zapotřebí promyšleně oddělit a zároveň sladit jednotlivé funkce. A protože jsem nikdy nebyl fandou uklízení, svou profesi jsem zasvětil rovněž vymýšlení nových cest pro bezúdržbové interiéry. Většina mých nápadů se rodí na travnatém koberci golfového hřiště a pět minut po zazvonění budíku.

Ing. arch. Eva Kratochvílová

Interiérový designér 

.

Pavla Frauenterková

Interiérový designér 

Hned po střední škole interiérového a nábytkového designu jsem se po hlavě vrhla do praxe - není čas ztrácet čas :)
Mám oko na hmotové proporční kompozice v prostoru, různé barvy, materiály, struktury i vzory.  Jakýkoliv interiérový styl mi není cizí. A aby to nebylo jen o vzhledu, vše co si navrhnu, si taky hravě technicky zdokumentuji a pohlídám při realizaci. Potrpím si na dobře provedené detaily nejen na nábytku.

Vlastimil Džerenga

Obchodní a projektový manažer 

.

Michal Balvín

3D grafik 

.

Ludmila Bartošová

Účetní 

.