Menu

JAMIE SADOCK - obchod s oděvy

Navrhli jsme kompletní vizuální styl a design manuál pro síť obchodů této oděvní značky. Realizovali jsme první evropskou prodejnu v obchodním centru Palladium v Praze.

 

 

 

Značka Jamie Sadock se zaměřuje na kvalitní oblečení ve sportovním stylu a v USA je oblíbená i mezi celebritami ze šoubyznysu. V současné době značka expanduje na evropský kontinent, kde postupně otevírá svá prodejní místa.

VIZUÁLNÍ STYL A DESIGN MANUÁL

Naším zadáním bylo vytvořit celkovou koncepci a přesnou dokumentaci pro jednotný styl interiérů všech prodejen této značky v Evropě. Vycházeli jsme především z barev aktuální kolekce a stylu celé návrhářské práce Jamie Sadock.

Pro interiér obchodu jsme zvolili dominantní černou barvu a tmavou tapetu v kontrastu se světlou dlažbou. Na barevně neutrálním pozadí dobře vynikne celá kolekce oblečení. Ústřední motivem se staly vysoké bambusové tyče u centrálního pódia s oděvy, které symbolizují dynamiku značky.

REALIZACE OBCHODU V OC PALLADIUM

Dalším naším úkolem byla samotná realizace obchodu v nákupním centru Palladium v Praze, který byl zároveň prvním obchodem otevřeným v Evropě. Kompletní realizaci na klíč jsme zvládli za pouhých šest dnů. Během té doby jsme se postarali o všechny stavební úpravydodávku a montáž nábytku na míru a dekorace.