Menu

Metropole Zličín - Praha

Realizace celkového interiéru food-courtu v nákupním centru. U takového mobiliáře je kladen velký důraz na odolnost materiálů

Naši interiéroví architekti a designéři společně řešili v roce 2010 vybavení jídelního koutu, tzv. food court, a dětského koutku v nákupním centru Metropole Zličín v Praze. Hlavním úkolem bylo navrhnout a především zrealizovat nové dělící panely, sezení a veškerý inventář.

DESIGNOVÁ KONCEPCE

Primární koncepce interiéru vychází z oblých tvarů, které korespondují s celkovou dispozicí interiéru food courtu nákupního centra. Barevné ladění se nese v jemných a pozitivních odstínech vanilkové, oranžové, zelené, červené a modré barvy v kombinaci s dekorem světlého dřeva.

Na vnější stranu lavic jsme umístili fóliový polep s přírodním motivem, který je opakováním tvaru lístků dle loga NC Metropole Zlíčín a lze jej tématicky obměňovat.

 

VYSOCE ODOLNÉ VYBAVENÍ INTERIÉRU

Vedle zajímavého designu měla vysokou prioritu především užitná hodnota vybavení, protože je denně využíváno několika tisíci návštěvníky nákupního centra. Lavice s vnitřní elektroinstalacíčalouněné lavice do dětského koutku, stoly, nízké i barové židle proto mají atest pro zátěžové použití.