Menu

O společnosti ININT 

Jsme tým profesionálních architektů a designérů. Zaměřujeme se nejen na návrhy bytových interiérů a komerčních prostor, ale i na následnou realizaci. Již od roku 2007 čerpáme ze svých zkušeností a aplikujeme je do svých návrhů a realizací atypických interiérů, které je potřeba vyřešit chytře, funkčně a s ohledem na specifika a využití daného prostoru. Základní rysy našich interiérů jsou užitná hodnota, vzhled a inovace.


Nabízíme komfort v podobě kompletního interiérového řešení.

Návrh, 3D vizualizace interiéru, následná realizace a zajištění potřebných formalit i doprovodných prací

Hodnoty, které jsou pro nás důležité

  • Užitná hodnota a funkčnost – smyslem našich projektů je jejich promyšlenost, abyste se ve výsledném interiéru cítili dobře a pohodlně.
  • Sladění vzájemných očekávání – záleží nám na oboustranné spokojenosti s průběhem. Vždy vnímáme vaše potřeby a přání, a zároveň vnášíme do návrhu vlastní představy a vhodná řešení daných prostor. Důležitá je vzájemná dohoda.
  • Nezávislost – nechceme se omezovat v nápadech a tvorbě, proto nejsme svázáni s konkrétní značkou nábytku či vybavení. Jen tak můžeme dosáhnout osobitých interiérů.

 

Jak pracujeme

Ze zkušeností víme a rozumíme tomu, že je pro vás důležité mít celý proces a investici do projektu pod kontrolou. Proto jsme vytvořili zcela transparentní způsob zpracování projektu založený na schvalování jeho důležitých dílčích částí. V průběhu vzájemné spolupráce se vás budeme rovněž hodně ptát, odpovídat na vaše dotazy, vysvětlovat výhody našich návrhů apod. Smyslem je ujasnit si představy obou stran a sladit vzájemná očekávání.

Celý proces