Menu

Vytváříme originální a promyšlené interiéry

Navrhujeme a zajišťujeme realizace interiérů soukromých i komerčních prostor.

Hlavním cílem naší práce je vytěžit z prostoru maximum. Proto se soustředíme nejen na design, ale klademe důraz na inovace a funkční řešení interiéru. Nabízíme komplexní služby bytového architekta, 2D i 3D návrhy interiéru a pro námi navržené projekty zajistíme i samotnou realizaci. Budeme za vás jednat se stavebním úřadem, dohlížet na průběh a kvalitu řemeslných prací a postaráme se i o finální úklid. Navíc veškeré záruky a garance plynoucí z projektu máte pouze u nás pod jednou střechou. 

Domy a bytové interiéry

Chcete moderní interiér či venkovský styl? Nebo potřebujete zařídit bydlení tak, abyste jej mohli časem měnit a přizpůsobovat?

Víme, že nejdůležitější jsou vaše požadavky, preference a životní styl. Náš návrh je zhmotněním vašich představ do konkrétního řešení, které vychází z našich zkušeností. Pracujeme pouze s kvalitními materiály prověřených značek, navrhujeme vlastní atypický nábytek, máme cit pro barvy a světlo v interiéru. Spolehnout se můžete na vysoce odborné a technické znalosti. Dokážeme si chytře poradit s daným prostorem, vytvořit luxusní interiéry, co mají nápad, styl a respektují vaše potřeby.

Proměníme i vaše bydlení

 

 

Komerční interiéry

 

Potřebujete jedinečné a originální prostory s nápadem? Chcete zaujmout zákazníka nebo obchodního partnera? Záleží vám na tom, aby se u vás všichni cítili dobře a rádi se vraceli?

Vyjádřete to i interiérem. Navrhujeme a realizujeme reprezentativní a funkční prostory pro restaurace, hotely, obchody a kanceláře. Celkový výsledek naší práce vždy respektuje firemní identitu, hodnoty a účel prostoru

Design komerčních prostor

 

 

Jak pracujeme

Ze zkušeností víme a rozumíme tomu, že je pro vás důležité mít celý proces a investici do projektu pod kontrolou. Proto jsme vytvořili zcela transparentní způsob zpracování projektu založený na schvalování jeho důležitých dílčích částí. V průběhu vzájemné spolupráce se vás budeme rovněž hodně ptát, odpovídat na vaše dotazy, vysvětlovat výhody našich návrhů apod. Smyslem je ujasnit si představy obou stran a sladit vzájemná očekávání.

Celý proces