Menu

Komerční interiéry

Pro design firemních prostor jsou specifické vysoké nároky na funkčnost, účel, reprezentativnost a celkovou atmosféru. Způsob zpracování interiéru je jeden z důležitých nástrojů, jak se odlišit od konkurence. U vybraných oborů je luxusní či atypický interiér nezbytností.

 

Design, návrhy a realizace komerčních prostor

Fast-food Cactus Restaurace

EuroHotel Praha Hotely

Jamie Sadock Obchody

Ordinace

V čem jsme přínosem pro interiér vaší společnosti

  • Jsme profesionální tým architektů a odborníků – každý člen se specializuje na danou oblast, které se věnuje na 100 %. Jen tak lze dosáhnout maximálních výsledků.
  • Známe specifické požadavky komerčních prostor – v oblasti ergonomie místa, odolnosti materiálů, psychologie působení barev, světel, dekorací apod.
  • Přinášíme nápady a inovativní řešení – vymýšlíme netradiční a překvapivá funkční řešení, která ale vždy respektují prvky vizuálního stylu.

 

 

Stěžejní je návrh promyšlený do posledního detailu

Navrhujeme interiéry a zajišťujeme jejich kompletní realizaci.  Celková rekonstrukce komerčního interiéru je bezesporu finančně i časově náročná záležitost. Ale ať už se rozhodnete pro jednorázovou rekonstrukci, či realizaci v několika fázích, pro maximální výsledek je vždy nejdůležitější návrh a způsob realizace promyšlený do posledního detailu.

Jak pracujeme