Menu

Domy a bytové interiéry

Dáváme přednost inovativním nápadům a praktickému užití před prvoplánovým designem, protože podstatou spokojeného bydlení je vytvoření útulného prostoru, ve kterém se budete cítit dobře. Celkovou atmosféru ovlivňuje nejen estetická stránka, ale především dispoziční řešení, které odpovídá vašemu životnímu stylu a potřebám. Právě promyšlenost a vyřešení detailů pak dělá z každého prostoru skutečný interiér pro život, ať už se jedná o byt, či rodinný dům jakékoli velikosti.

 

 

Obraťte se na nás co nejdříve

Ideální okamžik pro oslovení interiérového architekta se odvíjí od řešeného prostoru.

V případě stavby rodinného domu nás kontaktujte nejlépe již ve fázi projektování stavby. V této době můžeme bez zásadního zvýšení nákladů zohlednit v projektu vaše budoucí potřeby, protože nejsme limitováni hrubou stavbou, rozvody vody, elektřiny apod.

V případě rekonstrukce bytu či domu nás neváhejte oslovit již ve stadiu samotných úvah.

Nikdy není pozdě. Obecně však platí, že čím dříve nás do svých plánů s přestavbou domu či renovací bytu zahrnete, tím méně budeme v návrhu limitováni stávajícím stavem. Můžeme včas poukázat na výhody či naopak nevýhody různých řešení. Včasným zvážením možností zároveň ve výsledku šetříte náklady za realizaci i finální projekt.

 

 

Stěžejní je návrh promyšlený do posledního detailu

Navrhujeme bytové prostory a zajišťujeme kompletní realizaci interiérů včetně autorského dozoru. Celková rekonstrukce domu či bytového interiéru je bezesporu finančně i časově náročná záležitost. Ale ať už se rozhodnete pro jednorázovou rekonstrukci, či realizaci v několika fázích, pro maximální výsledek je vždy nejdůležitější celkový návrh a způsob realizace promyšlený do posledního detailu.

Jak pracujeme