Menu

RD Poděbrady

Kompletní návrh interiéru rodinného domu z 30. let a jeho realizace na klíč

V roce 2010 naši architekti a designeři kompletně navrhli a na klíč zrealizovali interiér rodinného domu pro mladé manžele, kteří jsou nakloněni technickým novinkám a přáli si vytvořit pohodlný a funkční domov.

TECHNICKÉ VYCHYTÁVKY V DOMĚ

Zpracování celého projektu začalo ještě před začátkem stavebních prací a tak jsme mohli navrhnout několik dispozičních změn a technických vychytávek - např. shoz prádla z koupelny přímo do prádelny v suterénu. Zcela jsme přepracovali celou elektroinstalaci, která nyní odpovídá rozmístění nábytku, a všechny kabely mohou být skryty.

CENTRÁLNÍ AUDIOVIZUÁLNÍ SYSTÉM

V domě je zavedený centrální zvukový systém, který umožňuje poslech různé hudby ve vybraných místnostech, např. i v koupelně. Podobný rozvod je i pro televize, které díky centralizaci dat vdomácí videotéce a připojení na internet mohou přehrávat zvolené soubory podle přání. V obývacím pokoji je osazen systém domácího kina 5+1, který na fotkách z dokončeného interiéru neuvidíte, protože boční a zadní reproduktory jsou podomítkové - tedy neviditelné.

TV NA VÝKYVNÉM RAMENI

Vzhledem k dispozici obývacího pokoje jsme televizi uchytili na výkyvné rameno s dálkovým ovládáním. Při vaření lze tak jen stiskem tlačítka na ovladači naklonit televizi do vhodného úhlu pro její sledování v kuchyni

REALIZACE INTERIÉRU NA KLÍČ

Realizaci interiéru rodinného domu naši architekti a designeři prováděli na klíč od pokládky podlah přes celkové vybavení až po květiny a další dekorace. Nábytek i dveře byly vyráběny na míru a mohli jsme tak přesně sladit použité materiály.