Menu

Návrh a rekonstrukce restaurace

O tom, zda se ve vaší restauraci či baru budou hosté cítit příjemně a budou se rádi vracet, rozhoduje z velké části interiér. Pro návrh vhodného designu restauračního zařízení je klíčová znalost psychologie prostoru a její správná aplikace v daném prostoru. Proměníme vaše prostory do stylu, který chcete, nebo vymyslíme celkovou koncepci i vizuální identitu.

Kromě vzhledu je stejně důležitá i funkční a užitná hodnota. Nezbytností je uplatnění zásad ergonomie prostoru jak v části pro hosty, tak v zázemí pro personál. Návrhy jsou v souladu s dodržováním technologických požadavků a norem na zařízení, vybavení či použité materiály.

 

Restauracím, barům, kavárnám a klubům nabízíme

  • Kompletní služby – 2D návrhy i 3D vizualizace interiéru, zpracování firemní identity a kompletní realizace
  • Profesionální tým interiérových architektů a odborníků – každý člen se specializuje na danou oblast, které se věnuje na 100 %. Jen tak lze dosáhnout maximálních výsledků. 
  • Znalost specifických požadavků pro restaurace – v oblasti ergonomie místa, odolnosti materiálů, psychologie působení barev, světel, dekorací apod.
  • Nápady a inovativní řešení – vymýšlíme netradiční a překvapivá funkční řešení, která ale vždy respektují prvky vizuálního stylu.