Menu

Interiéry a design obchodů a prodejen

Způsob a styl zpracování prostor typu prodejny či showroomu jsou bezesporu jedním z klíčových prodejních nástrojů. Důležité je zapůsobit na zákazníka. O tom, zda zaujmete, rozhoduje první dojem po vstupu do interiéru. Proto u návrhů vždy vycházíme z psychologie prostoru, působení barev a materiálů a jejich využití v daném interiéru.

Nezapomínáme ani na praktickou část. Výsledný interiér je vizuálně poutavý a tvoří funkční celek s řadou vyřešených technických a psychologických detailů. Zákazníci se tak u vás budou cítit dobře a budou se rádi vracet.

 

Obchodům, prodejnám a showroomům nabízíme

  • Kompletní služby – návrhy vizuálních koncepcí a interiéru prodejen, vizualizace a rekonstrukce prodejen a obchodů
  • Profesionální tým interiérových architektů a odborníků – každý člen se specializuje na danou oblast, které se věnuje na 100 %. Jen tak lze dosáhnout maximálních výsledků. 
  • Znalost specifických požadavků pro obchodní interiéry – v oblasti ergonomie místa, odolnosti materiálů, psychologie působení barev, světel, dekorací apod.
  • Nápady a inovativní řešení – vymýšlíme netradiční a překvapivá funkční řešení, která ale vždy respektují prvky vizuálního stylu.